Altın hükümdarı yenip kahraman olmaya hazır mısınız?

gPotato Europe, Eylül ayında Rappelz hayranlarını yeni Rappelz genişletmesi Altın Hükümdar ile buluşturuyor. Maceracılar bu genişletme ile evcilleştirilebilir yeni yaratıklar ve yüksek seviye içerik ile buluşuyor.

Korkunç yaratıkları yakalayıp evcilleştirerek yanınızda savaşa götürebileceğiniz fantastik bir dünya sunan ve tüm dünyada 2,5 milyonu aşkın oyuncunun tutkusu olan ücretsiz fantastik MMORPG Rappelz’in yeni genişletmesi Altın Hükümdar, Fransızca, Almanca ve Türkçe olarak Eylül 2009’da http://www.gpotato.eu/ portalında.

Bu yeni genişletme oyunculara 3 yeni evcilleştirilebilir yaratık sunuyor. Navis Lamia genişletmesinde de bulunan ancak, avlanıp evcilleştirilemeyen, tamamen yakın dövüş için yaratılmış, dev ahtapot Kraken ve güçlü sihir ve lanetlere sahip olan büyücü Tafari, artık yakalanıp evcilleştirilebilecek. Üçüncü yaratık, Arap masallarından esinlenerek yaratılan en güçlü ve en ender rastlanan Cin, düşmanlarına antik çöl sihri ile korku ve yıkım saçıyor. Bu yaratıklar ile ilgili tüm detayları önümüzdeki haftalarda yayınlayacağız.

Yeni yaratıklar ile birlikte Altın Hükümdar genişletmesi, yüksek seviyeli oyuncular için El Kassia adlı yepyeni bir zindan sunuyor. Bu zindanının koruyucusu Altın Hükümdar Ra, oyundaki en güçlü ve zorlu canavarlardan biri.

Rappelz Epik VI : Altın Hükümdar, Eylül ayının son haftasında Fransızca, Almanca ve Türkçe olarak yayınlanacak. Bu genişletmede daha pek çok yenilik Rappelz tutkunlarını bekliyor. Tüm güncel bilgileri http://rappelz.gpotato.eu/ portalından takip edebilirsiniz. gPotato oyunları ile ilgili tüm görsellere ve bilgilere ftp://ftp.gpotato.eu/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir