Ali Sabancı, Vodafone 3G+’de reklam yıldızı

Ali SabanciVodafone Türkiye, çok konuşulan 3G+ hizmeti için yeni bir reklam kampanyasına başlıyor. Kampanya reklam filmi Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda çekildi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen çekimde Ali Sabancı reklam setine iş yaşamına ve şirketine yansıttığı dakikliğiyle tam zamanında geldi.

Vodafone reklamında rol almasını “Benim ve Pegasus’un dinamizmi ve hızı 3G+ ile çok örtüşüyor. Özellikle iş yaşamımda hıza çok önem veriyorum. Vodafone 3G+ hızıma tam anlamıyla uyum sağlayan bir teknoloji. Vodafone’un hizmetlerini sadece Türkiye’de değil, yurtdışına yaptığım iş ve özel seyahatlerimde de tecrübe ediyorum” diyerek açıkladı.

Sabancı ayrıca dünyanın 3G lideri Vodafone’un, Türkiye’deki 3G+ hizmetleriyle fark yaratacağına dair inancını ve bu hizmetler konusunda tecrübesini paylaşarak Vodafone’un global başarısını Türkiye’ye de yansıttığını belirtti.

Oyunculuk kabiliyetiyle dikkat çeken Ali Sabancı, gönüllü olarak rol aldığı reklamın çekimleri esnasında set ekibiyle eğlenceli dakikalar yaşadı. Reklamın 5 Ağustos tarihinde yayına girmesi hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir