Shadow

ADSL’de dev indirim: 1 Megabit fiyatına 8 Megabit!

Türk Telekom ADSL tarifelerinde büyük indirimlerin yer aldığı paketini 13 Mayıs Çarşamba günü Türk Telekom Operasyon Başkanı Celalettin Dinçer, Türk Telekom Uluslararası ve Toptan Satış Başkanı Mehmet Toros ve Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan’ın katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında duyuracak.

BT Dünyası.Net‘in haberine göre, tarifelerine Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan onay alan Türk Telekom ADSL fiyatlarını Megabit sınırı olmadan kotalı tarifelerde sabitleyecek gibi duruyor.

ADSL’in teknik olarak sunulan hızı pratikte verememesinden yola çıkan Türk Telekom yetkilileri bu sorunu tek ücret prensibi ile aşmayı planlıyor.

Yeni tarifelerde 1 ile 8 Megabit hızlar arasında sunulan ADSL fiyatlarının tek bir çatı altında toplanması ve en küçük kotalı tarifede fiyatın mevcut en alt limit olan 29 TL’de sabitlenmesi bekleniyor. ADSL’de indirimli tarifelerin detayları 13 Mayıs Çarşamba günü açıklanacak.

Türk Telekom’un tüm ADSL satıcılarına yönelik olarak uygulayacağı yeni tarifeler ile Türkiye’de birbirinden değişik servisler sunarak pazardan pay kapmaya çalışan ADSL satıcıları bu indirim ile pazarlarını daha da büyütme şansına sahip olacaklar.

8 Comments

 • N-SNo Gravatar

  Arkadaşlar hızı sabitlemekten bahsediyorlar.4Gb Kotalı interneti 8 megabit yapsalar 1 günde kota miktarı aşılacaktır.Yapacakları anlaşma ile de insanları ya tazminat ödemeye ya da o parayı ödemeye mecbur edecekler.Bu da aylık ödenen faturanı 29TL yerine yüzlerce TL olmasına yol açar.Dikkatli olalım kandırılmayalım.

 • muratNo Gravatar

  Aylık 15 GB limit var yazıyor ttnet in sitesinde ne anladım ben bu işten :S zaten Türkiye’de internet hizmeti vermekten çok sömürmek moda olduğu için her işte olduğu gibi normaldir…

 • sevcanNo Gravatar

  arkadaşlar ttnet in yeni kampanyası bomba etkisi yarattı bende :):) bu fiyata bu hizmet süper hakket….film müzik ne varsa indirin pc lere :):):)bakın keyfinize :):)

 • kelebekNo Gravatar

  arkadaşlar ttnet in yeni kampanyası bomba etkisi yarattı bende :):) bu fiyata bu hizmet süper hakket….film müzik ne varsa indirin pc lere :):):)bakın keyfinize :):)

 • haydutNo Gravatar

  hız 8 kat artıyor üstelik limit aşım ücreti de yok. sadece hız düşüyo. aysonu fatura tutarı hep aynı gelecek.

 • syscoderNo Gravatar

  8 MB’e geçmek için başvurdum. Fakat telekomun hangi santrali 8MB destekler hangisi desteklemez bilmiyor. Şu an max 3250Mb download görüyorum. 8 MB yalan. ek olarak saatte 1-2 defa kopuyoruz. 1 MB’e dönücem sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir