Shadow

ADSL ve 3G, ‘Uçan İnternet’te buluştu

‘Uçan İnternet’le 81 ilde 4 binden fazla noktadan kablosuz internet (WiFi) hizmeti sunan TTNET, şimdi de kalan boşluğu 3G ile dolduruyor.

Bu sayede, Türkiye’nin dört bir yanından tek bir abonelikle kablosuz olarak internete bağlanmak mümkün olacak. ADSL aboneleri, ev ya da ofis dışına çıktıklarında ‘Uçan İnternet’le internetten kopmayacaklar.

Avea ile yapılan işbirliği sonusu, Avea’nın kapsama alanı içinde kalan her yerden ‘Uçan İnternet’ ile internete hızlı bağlantı sağlanacak. 8 Mbps hıza kadar bağlantı hızı sunan TTNET’in, Avea ile yaptığı işbirliği çerçevesinde hizmet şimdilik GPRS ve EDGE teknolojileri kullanılarak sunulacak. Hizmet, Temmuz sonunda 3G’ye dönüştürülecek.

TTNET Uçan İnternet kampanyası kapsamında; mevcut ve yeni tüm TTNET müşterileri, 15.99 TL (KDV ve ÖİV dahil) ödeyerek, 24 ay taahhütlü Uçan İnternet Paketi’ni alabilecekler.

Bu paket ile TTNET müşterileri Uçan İnternet modemi (3G USB modem) sahibi olacak ve ayda 250 MB mobil internet erişimi ile 600 dakika TTNET WiFi kullanım hakkı elde edecekler.

Öte yandan bu kampanyadan yararlanan limitsiz paket sahibi ve taahhütsüz olan TTNET müşterileri; 24 ay TTNET ADSL taahhütü vermeleri karşılığında 6 ay boyunca ADSL faturalarında 7.99 TL indirim fırsatından yararlanabilecekler.

TTNET Uçan İnternet Modemsiz kampanyası kapsamında ise tüm TTNET müşterileri 9,99TL (KDV ve ÖİV dahil) fiyatla, yeni alacakları AVEA SIM kartları ile ayda 250 MB mobil internet ve 600 dakika TTNET WiFi hizmetinden faydalanabilecekler.

8 Comments

 • PAŞANo Gravatar

  ÖZGÜR YAŞAM HER YERDE İNTERNET SINIRSIZ İNTERNET. ÜSTELİK EXTRA BİRŞEY YAPMAKSIZIN. TEMMUZDA İNŞALLAH OTBÜSTE BİLE İNTERNET KEYFFİ OLACAK.

 • zehraNo Gravatar

  ttnet sayesinde istediğin yerde internete bağlanmak çok yakında mümkün olacak. hemde 8mbps hıza kadar bağlantı hızıyla. süper.

 • Demet demetNo Gravatar

  uzun söze ne gerek bu netbook kampanyası ilaç gibi geldi. birde çıkarsa keyifler o biçim olur.

 • yasinNo Gravatar

  arkadaşlarıma katılmamam elde değil.ttnetin bu birleşimden çıkarmış olduğu 3g hizmeti süper bi gelişme.benim internetim hep yanımda olacak.

 • tarıkNo Gravatar

  Avea ile yapmış olduğu anlaşma süpermiş..artık heryerden hızlı bağlantımız olcak.

 • UfukNo Gravatar

  Hepiniz ttnet yalakası mısınız nesiniz anlamadım. Yorumları okuyunca kendimi bir çocuk piyesinde falan sandım. Canımız TTNET, sen en büyüksün, canım arkadaşlarımın da ifade ettiği gibi v.s.
  TTNET anamızı ağlatıyor. Telekomünikasyon teknolojisinde her anlamda diğer ülkelerin fersah fersah gerisindeyiz, Türkiyenin en önemli caddelerinden Büyükdere Caddesinde bile ADSL2 bağlantısı sağlayamıyorlar siz ise kalkmış adamları övüyorsunuz.
  Yok yok bu kesin senaryo.

 • tuncerNo Gravatar

  ttnete ne kadar tesekkur etsem az gercekten hızlı ınternetle hızla kazan kampanyasından netbook kazandım cok saol ttnet

 • Erhan4040No Gravatar

  ttnet sayesinde artık heryerde internetin keyfini doyasıya çıkarabilcez teşekkürler ttnet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir