Shadow

ACER, Android Market’li ilk telefonu Türkiye’ye getirdi

ACER, Türkiye’de Android Market’le birlikte gelen ilk telefonu Liquid MT’yi yakında piyasaya vereceğini duyurdu. Bilindiği gibi, Google’ın mobil uygulama mağazası Türkiye’den erişime kapalı bulunuyordu. Bu durum da Android’li cep telefonu kullanıcıları için ciddi bir sorundu.

Qualcomm 7230 800 MHz işlemcisi, Android Froyo işletim sistemi, Flash dosyaları açabilme yeteneği, 3G ve WiFi ile internete bağlanabilme özelliğiyle dikkat çeken 3.6 inçlik dokunmatik ekrana sahip bir ürün.

720p (30 fps) HD görüntüler kaydedebilen ve Xvid formatında yüksek çözünürlüklü videolar izlemeyi mümkün kılan ACER Liquid MT, 5 megapiksellik, LED flaşlı, görüntü sabitleyici ve yüz ve gülümseme tanıma özellikleriyle geliştirilmiş kamerasıyla da dikkat çekiyor.

Üründe yüklü gelen Acer SocialJogger uygulaması, Facebook ve Twitter hesaplarınızı bir noktadan yönetmenizi ve sevdiklerinizle kolayca iletişim kurmanızı sağlıyor.

ACER Liquid MT’de yer alan EasyLink PC yazılımıyla da telefondaki internet bağlantınızı bilgisayarınız ya da tablet bilgisayarınızla korumalı internet bağlantısı (https) teknolojisi kullanarak güvenli bir şekilde paylaştırabiliyorsunuz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Oyuna keyif kat | Pusat Clutch Gamepad incelemesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir