Shadow

9.99 TL’den başlayan taksitlerle bilgisayar sahibi olabilirsiniz

TTNET’in 2010 yılında başlattığı ve Türkiye’de bilgisayar sahipliğini önemli oranda artıran bilgisayar kampanyası, avantajlı teklif ve ödeme koşullarıyla devam ediyor. 

TTNET’i 2010 Aralık ayında bilgisayar pazarında yüzde 25 pazar payına ulaştıran kampanyanın yeni döneminde; aylık 9,99 TL’den başlayan taksitlerle, peşin ödeme ve kredi kartına gerek kalmadan 36 aya varan taksit seçenekleriyle herkes kolayca bilgisayar sahibi olabilecek.

TTNET’in, 2010 yılında başlattığı ve bu yıl dördüncüsünü düzenlediği bilgisayar kampanyası, cazip fiyatlarla bilgisayar sahibi olma olanağı sağlıyor. 9,99 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle sunulan yeni bilgisayar kampanyası 31 Ağustos’a kadar devam edecek.

Kampanya kapsamında Acer, Exper, Lenovo ve Toshiba marka bilgisayarlar; netbook, dizüstü ve masaüstü olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik zengin seçeneklerle sunuluyor.

Üstelik bilgisayar ile birlikte internet paketi almak isteyenler, TTNET’in 6 GB kotalı NET6 paketine 24 ay taahhütle ilk 5 ay ayda sadece 9,99 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir