4 ayda 1 milyon kullanıcı 8 Megabit’e geçti

Türk Telekom tarafından mayıs ayından itibaren kullanıcıların beğenisine sunulan 8 Mbps’e kadar internet tarifelerinden yararlananların sayısı dört ayda 1 milyon kişiye ulaştı.
 
İnterneti daha geniş kitlelere daha yüksek hızda sunma amacıyla Mayıs ayında, Türk Telekom tarafından İnternet Servis Sağlayıcılara (İSS) toptan olarak sunulan ve İSS’ler tarafından kullanıcılara ulaştırılan 8 Mbps’e kadar hızlı internet paketleri büyük ilgi gördü. Dört ayda 8 Mbps’e kadar hızlı internetten faydalanmaya başlayan kullanıcıların sayısı 1 milyonu aştı.
 
Modern teknolojileri Türkiye’nin her köşesine taşıyacak şekilde altyapı yatırımlarını sürdüren Türk Telekom, bu altyapının en verimli ve etkin şekilde kullanılması hedefiyle de çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını tespit ederek, kullanım alışkanlıklarını en iyi karşılayan ürün ve hizmetleri sunan Türk Telekom, mayıs ayı içerisinde de 8 Mbps’ye kadar hızlı internet paketlerini tek bir fiyat altında toplamıştı.
 
Tüm internet servis sağlayıcılara 4 GB, 6GB ve limitsiz seçeneklerle sunulan 8 Mbps’e kadar hızlı ADSL hizmetine gelen yoğun talepten duydukları memnuniyeti anlatan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, “Tüketicilerimize en son teknolojiyi, kolay anlaşılabilir ve uygun fiyatlı çözümlerle ulaştırmaya devam ediyoruz. 8 Mbps’e kadar hızlı ADSL hizmeti de tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. İlk ay sonunda kullanıcı sayısı 100 bini geçerken, şimdi ise 1 milyona ulaşmış durumda. Bu tarifeleri kullanıcılara ulaştıran İnternet Servis Sağlayıcıları sayesinde, daha yüksek rakamlara da ulaşılmasını bekliyoruz” diye konuştu.

2 Comments

  • kampanyaNo Gravatar

    Bende 8 Megabit?e geçtim ama keşke geçmez olaydım niye diye soracak olursanız geçdikden sonra daha hızlı internete bağlanacağımı zannederken eski hızımı mumla arar oldum.Bir türlü internet bağlantımdaki sorunlar düzelmedi ve haladaha devam ediyor,bağlantı arar gidiyor sonra geliyor,biirden bire bağlantı kopuyor ve ben kafayı yiyorum saolsun müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarla sorunu paylaşdım onlarda ellerinden geleni yapmaya çalışdılar ama yine kesintiler devam ediyor,üstelik eski tarifeme geçmek istediğimi söylediğimde o tarifenin kaldırıldığını söylediler yani mecburen bir türlü kullanamadığım 8 Megabit?te kalmak durumundayım ve bölede devam ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir