3G’li sıkı bir alternatif: HP iPAQ Data Messenger

Türkiye, nihayet 3G teknolojisine kavuşuyor. Ama sizin hâlâ bu teknolojisi cebinize getirecek yeteneklere sahip bir iletişim cihazınız yoksa, seçenekler arasına için HP iPAQ Data Messenger’a göz atabilirsiniz.

Kayarak açılan QWERTY klavyesi yazı yazmayı, büyük ekranıysa okumayı kolaylaştıran HP iPAQ Data Messenger, Wi-Fi bağlantı kablosuz bağlantı teknolojisi, entegre GPS’i ve tabii ki artık olmazsa olmazlardan biri olan 3G bağlantı olanağıyla dikkat çeken bir ürün.

Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile çalışan HP iPAQ Data Messenger’da 3 MP kamera, gelecek randevularınızı ve görevlerinizi doğrudan giriş ekranında görmenizi, sık kullanılan yazılımlarınızı kısayol yapmanızı sağlayan ve başka birçok işleve sahip güçlü bir eklenti olan SBSH Facade yazılımı da bulunuyor.

HP iPAQ Data Messenger’ı araçta kullanırken vazgeçilmez bir aksesuar olan HP iPAQ Data Messenger Comfort Cradle ve daha uzun süreler çalışmayı ve oyun oynamayı sağlayan HP iPAQ Data Messenger Uzun Ömürlü Pil ile daha güçlenen HP iPAQ Data Messenger’ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 499 $ + KDV.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir