3G şubesi artık ‘Garanti’

Yıllardır geliyor, gelecek derken sonunda, operatörlerin reklam bombardımanı altında 3G’ye kavuştuk. Gerçi kapsama alanı hakkında fazla bir şey bilmesek de, 3G’nin fazla bir alanı kapsamadığını gelen şikayetlerden biliyoruz. Yine de umutlu olmak gerek.

Bu arada 3G ile ilgili servisler de birbiri ardına devreye giriyor. Bunlardan biri de Garanti Bankası’nın 3G şubesi. Garanti Cep şubesinin içeriğini, 3G teknolojisinin getirdiği yeniliklerle daha da zenginleştiriyor.

3G ile, wap.garanti.com.tr’yi ziyaret edenlere video bazlı günlük piyasa yorumları sunuluyor. Kullanıcılar, mortgage ve kredi kartı başvurularını cep telefonları üzerinden görüntülü olarak gerçekleştirebiliyor.

Cep telefonlarından, Mortgage Uzmanı Garanti’nin 444 EVİM (444 3846) hattını arayan veya wap.garanti.com.tr adresinden mortgage başvurusu yapmak isteyenler, görüntülü çağrı merkezi uygulamasıyla, konuştukları mortgage uzmanını canlı olarak ekranlarında görebiliyor.

wap.garanti.com.tr’yi ziyaret edenler, istedikleri takdirde görüntülü olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilecek. Ayrıca ziyaretçiler, Garanti’ye özel olarak hazırlanacak ve gün içinde 2 kez güncellenecek piyasa yorumu videolarını izleyebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir