Shadow

3G internette TTNET’ten cazip teklif: Ayda 19 TL’ye 4 GB 3G Mobil İnternet

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, 3G mobil internet pazarındaki en avantajlı paketlerden biriyle geliyor. Artık herkes TTNET’le ayda 19 TL’ye 4 GB 3G mobil internet ve sınırsız TTNET WiFi dakikasına sahibi olabilecek. 3G mobil modemin dahil olduğu bu paket için kullanıcıların TTNET WiFi abonesi olması yeterli.  

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni 4 GB’lık 3G mobil internet paketi, 3G mobil internet pazarında sunulan en avantajlı fiyatlardan biriyle geliyor. 12 ay taahhütle ayda 19 TL’ye 3G mobil internet erişim hizmeti sunan TTNET, mobil modemi de ücretsiz veriyor.

Sınırsız TTNET WiFi dakikalarının da dahil olduğu bu kampanyadan faydalanmak için müşterilerin evlerinde ADSL olması şart değil.   Taşınabilir bilgisayarların yaygınlaşmasıyla ev ve ofis dışında da internet ihtiyacı her geçen gün artıyor.

Bu ihtiyaca en avantajlı çözümü sunmak isteyen TTNET, 3G mobil internet erişimini çok uygun fiyatlarla sunuyor. TTNET’in 4 GB 3G mobil internet paketi, ayda 19 TL’ye kullanıcılara ev dışında da rahatça internet kullanma olanağı veriyor.

3G internet altyapısı Avea tarafından sağlanan pakete 3G mobil modem de dahil.  3G mobil internet keyfini TTNET’le doyasıya yaşamak isteyen herkes TTNET satış noktalarından başvurabiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  En popüler açık kaynak işletim sistemi: Ubuntu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir