Shadow

Ramazan Alışverişini Ucuza Getirmenin Yolu: Avansas

avansas ramazan paketi

Ramazan ayı için geri sayım başladı. Mutfaktaki eksiklerin tamamlandığı ve sık tüketilen gıdaların stoklandığı Ramazan hazırlığı kapsamında bir yandan da gözler uygun fiyat arıyor. Aslında Ramazan alışverişini ucuza getirmek için marketler arasında mekik dokuyarak gıda fiyatlarını kıyaslamaktan çok daha kolay bir yol var. Avansas internet sitesi üzerinden Ramazan kolisi siparişi vererek hem en temel ihtiyaçlar karşılanabilir, hem de alışveriş gayet ucuza tamamlanır.

Öncelikle Avansas Ramazan erzak paketi için gayet düşük bir bütçe ayırmanın yeterli olduğu bilgisini verelim. En taze ve en kaliteli ürün çeşitlerini içeren Ramazan kumanyaları 3 farklı seçenek sunuyor. Ramazan Kolisi 11, Büyük Boy Ramazan Kolisi 18 ve Mega Boy Ramazan Kolisi de 23 ürün içeriyor. Sadece ihtiyaç sahiplerine göndermek için değil, kendi mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamak için de bu kolileri tercih edebilirsiniz. Bu durumda Ramazan alışverişine ayırdığınız bütçeden hatırı sayılır bir tasarruf yapmış olacaksınız.

Ramazan Kolisinde Neler Var?

Aslında Avansas web adresinde Ramazan paketleri incelenebilir ancak biz yine de kısaca kolilerde hangi ürünlerin olduğundan söz edelim. Bulgur, mercimek, kuru fasulye, pirinç, şeker, Türk kahvesi, un, tuz, salça, çeşitli konserveler, makarna, sıvı yağ, çay, zeytin, irmik, reçel ve hazır çorba çeşitleri, puding, pirinç, bulgur gibi en temel gıda malzemeleri bu kolilerde yer alıyor. Elbette hepsi taze ve uzun süreli kullanıma uygun ürünler arasından seçiliyor. Bu arada Ramazan kumanyalarında bulunan ürünlerin Yayla, Irmak, Ülker, Tukaş, Bizim Mutfak, Doğuş, Tat, Marmarabirlik, Eriş, Cevher Tuz, Orkide, Kocatepe gibi güvenilir markaların ürünleri olduğu bilgisini de verelim.

İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ?dan verilen siparişler 1 iş gününde firmanın kendi araçları ile teslim ediliyor. Diğer kentlerden verilen siparişler anlaşmalı kargo firmalarıyla adrese ulaştırılıyor. Ücretsiz kargo fırsatları, yüz güldüren ödeme seçenekleri gibi ayrıcalıklar da uygun fiyat avantajına eşlik edince, Ramazan alışverişi sıkıntı olmaktan çıkıp bir keyfe bile dönüşebiliyor.

Bu yıl Ramazan ayında sofranızı bir ziyafete dönüştürmek için en akılcı seçim Avansas?ın Ramazan kolileri oluyor. Alışverişe zaman ayırmak, erzakları eve taşımak gibi sorunlar da kendiliğinden ortadan kalkıyor. Artık siz de internetin sunduğu nimetlerden faydalanabilirsiniz. Online sipariş yöntemiyle yorulmadan tüm ihtiyaçlarınız ayağınıza kadar geliyor.

En iyi kablosuz klavye | Logitech MX Keys incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir