16’ya 9 değil 21’e 9!

Philips, dünyanın sinema perdesiyle aynı orana sahip ekranlı ilk televizyonunu geliştirerek evde eğlence alanında bir ilke daha imza attı. Cinema 21:9, filmleri sinemanın verdiği keyifle, orjinal boyutlarında izleme olanağı sağlıyor.

Philips’in Ambilight teknolojisiyle bir araya gelerek görüntüyü ekran sınırlarının dışına taşıyan Cinema 21:9, evde mümkün olan en sürükleyici izleme deneyimini sunuyor.

Geleneksel LCD televizyonlar, özellikle DVD gibi yayınlarda, ekranı doldurmak için görüntüyü bozarak ya da görüntüyü üstte ve altta siyah çizgiler ile mektup kutusu formatında ekrana getiriyor.

Cinema 21:9, izleyiciye daha önce evde yaşanmayan sürükleyici bir sinematik izleme deneyimi sunmak üzere bu sorunlara çözüm getiriyor.

 Cinema 21:9, 21:9 görüntü boyutu ile şekillenen 56″ ekran ile öne çıkıyor, bu sayede 2.39:1 formatındaki filmler -sinemada olduğu gibi- ekranı tamamen dolduruyor.

Philips Cinema 21:9 LCD TV, Nisan ayında Türkiye’de satışa sunulacak. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgiye www.cinematicviewingexperience.com adresinden erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir