Shadow

12 megapiksellik kamera şimdi cepte

Cep telefonlarında şirketler, her zaman daha ilerisini, daha yenisini, daha gelişmişini piyasaya sunma yarışında. Bu yarışta, hem şirketler hem de kullanıcılar açısından etkili olan bir ölçü de, ‘megapiksel’ faktörü.

iPhone 3GS’de 3.2 megapiksel kamera bulunurken, Nokia N97’de 5, bazı güncel ürünlerde de 8 megapiksel kameralar görüyoruz. Tablo bu olunca, şirketler dikkat çekmek için daha gelişmisini çıkarmak zorunda kalıyor.

İşte bu yarışta Samsung da, ‘İlk 12 megapiksellik kamera bizde’ demenin gururunu kendisine yaşatacak M8910 Pixon 12 ürünüyle Türkiye’ye girdi.

3.1 inç tam dokunmatik AMOLED ekranı bulunan M8910 Pixon 12, Samsung’un dokunmatik ekranlı artık standartlaşmış telefonlarının yanı sıra, Xenon flaş ve 28 milimetrelik geniş açılı merceğiyle profesyonel bir fotoğraf makinası.

10,000:1 kontrast oranına sahip ultra parlak 3.1 inçlik AMOLED ekranı bulunan M8910 Pixon 12’da çektiğiniz fotoğrafları, Samsung SharePix ile, Facebook, Picasa, Flickr, MySpace, Photobucket, Friendster gibi sosyal ağ ve paylaşım sitelerine doğrudan yüklemek mümkün.

Wi-Fi ve 3G desteği olan Samsung M8910 Pixon12, KDV dahil 1,349,00 TL’den satışa sunuldu.

1 Comment

  • Ayhan KocakNo Gravatar

    Benim gibi fotoğraf makinası taşımaya üşenenler için ideal bir cihaz. Almayı düşünüyorum diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir