Windows Vista’yı keşfedin

Windows Vista’yı Keşfedin kitabı ile Resimler, Müzik, Video, Media Center, Günlük Yaşam başlıkları altında Windows Vista’nın medya özelliklerini içeren onlarca eğlenceli projeden birini seçin ve bu renkli rehberle bilgisayarınızla yapabileceğiniz şaşırtıcı uygulamaları keşfedin.

Windows Vista’yı Keşfedin kitabında Windows Vista’daki yenilikleri ve İnternet’e bağlanmak, yeni kullanıcı hesabı eklemek gibi temel görevleri nasıl gerçekleştireceğinizi; en güncel fotoğraf kitaplığının nasıl oluşturulacağını; Windows Fotoğraf Galerisi ile temel görevlerin gerçekleştirilme yollarını; dijital başyapıtlarınızı paylaşmakla ilgili seçeneklerinizin neler olduğunu; müzikleri dinleme, paylaşma, yönetme yöntemlerini öğreneceksiniz.

Video kitaplığınızda ince ayarlar yaparak dışarıdan video görüntüleri alıp hızlı film hazırlayarak ve tek başınıza iki video projesine girişerek videolarla çalışma konusunda deneyim kazanacaksınız. Medya dosyalarını düzene koymak ve bunlara erişmenin yanı sıra Media Center’ın diğer Windows Vista programlarıyla nasıl çalıştığını inceleyeceksiniz.

Son olarak, ebeveyn denetimleri, oyunlar, Web taraması, e-posta gibi özelliklerin kullanımıyla Windows Vista’nın günlük yaşamınızı nasıl etkileyebileceğini göreceksiniz.

Windows Vista’yı Keşfedin ile Vista’da sizi en çok ilgilendiren konuyu seçin ve ilginizi çeken özellikleri keşfetmeye başlayın!

http://www.arkadas.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir