Türkiye’nin ilk spor sitesi Turkspor.net’in iPhone uygulaması yayında

Günümüzde mobil internet kullanımının gözle görülür oranda yaygınlaştığı ve neredeyse kullanıcıların bir web sitesini ziyaret ederken öncelikleri arasına mobil uygulamaları koyduğu apaçık ortada. Türkiye’nin ilk spor haber sitesi olma özelliğine sahip Turkspor.net de bu gerçeğin farkına vararak iPhone uygulamasını yayına aldı.

Turkspor.net daha önce http://turkspor.net/m adresiyle WAP sistemini hayata geçirmişti. Şimdi ise mobil pazarda en çok tercih edilen akıllı telefonların zirvesindeki iPhone için özel geliştirilen uygulamasını da geçirmiş bulunuyor.

İlerleyen günlerde Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve iPad kullanıcıları için de projeler geliştirmeyi hedefleri arasına yerleştiren Turkspor.net’in iPhone uygulamasına http://t.co/tkC2edKT adresinden ulaşılabiliyor.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana ziyaretçilerini doğru, dürüst, ilkeli ve tarafsız haberlerle buluşturmayı misyon edinmiş bulunan Turkspor.net, bu uygulamayla birlikte vizyonuna da değer katmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir