Türkiye Bilişim Derneği, Bilişim Yıldızları’nı arıyor

Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen ‘Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’ için süreç başladı. Üçüncü yılına giren Bilişim Yıldızları Yarışması bu yıl da yine Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapmayı hedefliyor.

Bilişim Yıldızları Koordinatörü Serdar Günizi, Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’nın, internet tabanlı dönüşüm projelerinin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği en geniş kapsamlı yarışma olarak dikkati çektiğini vurgulayarak “Özel sektör, kobiler, sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler, genç girişimciler ve kadınlarımız gibi birçok farklı kesime hitap ediyoruz. Harika bir iş yaptığınızı mı düşünüyorsunuz? Web üzerinde tamamen yeni veya daha etkili bir projeyi hayata geçirdiğinizi düşünüyor ve benzersiz olduğunuza mı inanıyorsunuz? O halde durmayın Bilişim Yıldızları 2011 yarışmasında yerinizi alın. Size uygun kategoriyi seçerek müracaat edin. Kategoriler için lütfen, tıklayın.” dedi.

Son başvuru tarihi 28 Ekim 2011 Cuma olan yarışmayı Bilişim Teknolojileri Kurulu, Dış Ticaret Müsteşarlığı e-Ticaret Genel Koordinatörlüğü, Türkiye Bilişim Vakfı, TUBİDAS, TEDER, MOBİSAD, TBGD, GETRON, İRM VE T-ARGE gibi birçok kurum ve kuruluş destekliyor. E-dönüşüm yarışmasında her kategoride ilk üç sırayı alan katılımcılara sertifikaları verilirken, 1. olan en iyi e-DÖNÜŞÜM yıldızları 2 Aralık 2011 Cuma günü gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacak.

www.bilisimyildizlari.com

Bir Cevap Yazın