Turkcell, gnçtrkcll’lilere ‘Ye, iç, eğlen!’ diyor

Turkcell, gnçtrkcll ile gençlere yönelik sundukları fırsatları duyurdu. İşte konuyla ilgili Turkcell cephesinden gelen açıklama:

gnçtrkcll’den yediren, içiren, giydiren, eğlendiren fırsatlar

gnçtrkcll, gençleri sevindirecek 4 yeni fırsat sunuyor. gnçtrkcll’liler Little Caesers’ta büyük boy pizzayı 28,25 TL yerine 9,9 TL’ye yiyecek, Kahve Dünyası’nda 1 kahve aldığında 2. si hediye olacak, Little Big’te tüm yeni sezon ürünlerde %25 indirim alacak, Sony PS3 keyfini ise sadece 799TL’ye ve 2 oyun hediyesi ile  yaşayabilecekler.

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, sonbahar mevsimini gnçtrkcll üyelerine özel 4 yeni kampanyayla karşılıyor. Little Caesers, Kahve Dünyası, Little Big ve Sony PS3 fırsatları ile gnçtrkcll’liler indirim ve hediyeler kazanacak.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in gençlere 2005 yılından bu yana gnçtrkcll ile ulaştığını ve onlara hem daha avantajlı konuşma, mesajlaşma, internete erişme imkanı sağlayan tarife ve kampanyalar hem de birçok sürpriz fırsatlar sunduğunu hatırlattı. Burak Sevilengül, sözlerine şöyle devam etti: “Yaz dönemi sona erdi, ancak gençlere sonbaharı daha mutlu ve rahat bir şekilde karşılamaları için yiyecek, içecek, eğlence, giyim gibi farklı alanlarda bir çok yeni gnçtrkcll avantajı ve sürprizi sunuyoruz. Gençlere özel fırsat ve avantajlar sunmaya devam edeceğiz.”

Little Caesers’ta gnçtrkcll’liye pizzada büyük indirim

29 Eylül-30 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde, Little Caesers restoranlarında ve eve servislerde gnçtrkcll’liler büyük boy pizzalara 28,25 TL yerine yalnızca 9,90 TL ödüyor. Kampanyadan faydalanmak için SFR8 yazıp 2222’ye göndermek yeterli.

Kahve Dünyası’nda gnçtrkcll farkı

Gençler Kahve Dünyası’nda da gnçtrkcll ayrıcalığı yaşıyor. gnçtrkcll’liler, SFR9 yazıp 2222’ye gönderip şifrelerini alarak 1 kahve alana 2. kahve hediye kampanyasından yararlanıyorlar. Üstelik Kahve Dünyası?nın nefis Bonte çikolatasından 50 gram da anında hediye. gnçtrkcll-Kahve Dünyası kampanyası 29 Eylül-30 Aralık tarihleri arasında geçerli.

Sony PS3’te gnçtrkcll’lilere süper fırsat

gnçtrkcll’liler, 12 Eylül-13 Kasım tarihleri arasında Sony Playstation 3’e (320 GB) yalnızca 799 TL ödeyerek sahip olabiliyorlar. Bu süper indirimin yanında 2 oyun da hediye . Kampanyadan Sony Center mağazalarında yararlanmak için SFR4 yazıp 2222’ye; Teknosa’larda yararlanmak için SFR4 TEKNOSA yazıp 2278’e; D&R’larda yararlanmak için SFR4 DR yazıp 2278’e göndermek yeterli.

Little Big’de tüm yeni sezon ürünlerde %25 indirim fırsatı

gnçtrkcll’liler, 10 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında LTB’de tüm yeni sezon ürünleri %25 indirim ile alıyor. Turkiye genelinde 110 LTB mağazasında geçerli bu indirimden yararlanmak için SFR7 yazıp 2222’ye göndermek yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir