Teknosa Ağrı ile 70’inci ile ulaştı

Teknosa, son mağazasını Ağrı’da açtı.  Ağrı’nın en işlek noktalarından Cumhuriyet Caddesi’nde açılan 2 katlı mağaza, toplam 520 metrekare satış alanıyla hizmet verecek.

2010 yılını 1.4 milyar TL’lik ciro ve 100 bin metrekarenin üzerinde satış alanıyla tamamlayan Teknosa, hem mağaza sayısını artırıyor hem de metrekare olarak büyümesine devam ediyor.

Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane, farklı metrekarelerdeki mağazaları açıp yönetme kabiliyetine sahip olduklarını belirterek, 2011 yılında da yatırımlarına devam edeceklerini söyledi.

“Türkiye’nin dört bir yanında 260’ın üzerinde 100 metrekareden 6 bin metrekareye kadar her büyüklükteki mağazalarımızdaki operasyonu başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Bizim kaslarımız bu yönde gelişmiştir” diyen Nane, “Hedefimiz her ilde farklı metrekarelerdeki mağazalarımızla liderliğimizi sürdürmektir” diye konuştu.

Ağrı’da Yavuz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde açılan Teknosa mağazası 2 katlı ve toplamda da 520 metrekarelik bir satış alanıyla Ağrılı tüketicilere hizmet verecek. Teknosa Ağrı mağazası da 260’ın üzerindeki diğer Teknosa mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce elektronik ürününü tüketicilerle buluşturuyor.

Satışlarının yüzde 60’ını büyük iller dışındaki mağazalarında gerçekleştiren Teknosa Ağrı’dan önce Doğu’daki son yatırımını Iğdır’a yapmıştı. Teknosa, 2011 sonunda 20 bin metrekare yeni satış alanı daha açmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir