Teknoloji devleri CeBIT’e geliyor

CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 7 – 12 Ekim 2008 tarihlerinde küresel bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. Dünyanın yedinci, Avrupa’nın üçüncü, Avrasya’nın en büyük iş ve teknoloji buluşması CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl Rusya, Belçika, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, Polonya, Macaristan gibi farklı coğrafyalardan 900’ü aşkın katılımcı şirket ile yaklaşık 70 ülkeden 150 bin ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Doğu ile batı arasında bir ticaret kapısı açan CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl ilk kez Kanada ve Çek Cumhuriyeti’nden de katılımcılara ev sahipliği yapacak.

En geniş katılımı gösteren ülkeler Fransa ve Kanada olurken, iki yıl aradan sonra fuardaki yerine dönen Siemens EC, yeni ürünlerini CeBIT Bilişim Eurasia’da sergileyecek. Blackberry de ilk kez CeBIT Bilişim Eurasia’da yer alacak.

CeBIT Bilişim Eurasia’nın katılımcı ağırlayacağı 18 ülke şöyle sıralanıyor:

(3 Eylül itibariyle.) ABD, Almanya, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fransa, Hong Kong, İsveç, Kanada, Kore, Macaristan, Polonya, Rusya, Tayvan, Türkiye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir