Taksi çağıracaksan iPhone yeter!

Binlerce uygulamayla çok farklı işlevler yüklenebilen mobil iletişim cihazı iPhone, şimdi de taksi çağırmanıza yardımcı oluyor.

Vodafone tarafından geliştirilen Vodafone Taksi adlı uygulamayla, Türkiye’nin dört bir yanından taksi çağırmak kolaylaştı.

Kullanıcılarına bulundukları yerdeki en yakın taksi durağını haritada göstererek arama imkanı sunan Vodafone Taksi uygulaması, iTunes Store üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Vodafone Taksi uygulaması, tüm iPhone kullanıcılarına en yakın taksi durağının mesafesini, iletişim bilgilerini ve yerini harita üzerinde gösteriyor. Böylelikle kullanıcı en yakın duraktan taksi çağırabiliyor.

Vodafone Taksi uygulamasını kullanmak için kullanıcıların telefonlarında özel bir ayar yapmasına gerek yok.

Vodafone Taksi uygulmasını daha önce yüklemiş iPhone sahipleri herhangi bir yazılım güncellemesi yapmadan genişletilmiş kapsamdan faydalanabiliyor.

2 Comments

  • YusufNo Gravatar

    muhteşem ötesi bir uygulama az önce bu yazı üstüne indirip denedim anında bizim hemen 50 metre alttaki taksinin yerini gösterdi ve numarasını yazdı ayrıca aramak isteersem numarasını gösterdi bastıgınızda hemen arıyor :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir