T610’un küllerinden T650 doğdu

Sony Ericsson, en klasik modellerinden biri olan T610’un mirasıyla iki yeni model daha üretti. ‘Cep telefonunda cazibe’ arayanlar için hazırlanan T650 modeli; ışık efektleri, paslanmaz çelik dış görünümü ve çizilmez mineral cam unsurlarını kusursuzca bir araya getiriyor. Fiyat alternatifi ile T650’nin küçük kardeşi T250 ise hafifliği ve modern tasarımı ile öne çıkıyor.

Esin kaynağı ışık oyunlarını zarif gövdesinde barındıran T650 modeli, özellikle bireyselliğini özgürce yaşamak isteyenleri cezbederken; T250 modeli ise, T650’den etkilenen fakat daha hesaplı bir cep telefonu arayanları hedefliyor.

Tasarımda her türlü ayrıntının düşünüldüğü T650 ayrıca 3.2 megapiksel kamera ve medya oynatıcıya sahip. Ürünün tuş ve yan taraflarındaki ışık efekti ekrandaki animasyonlara da yansıyor. Ekrandaki animasyonlar, tuşlarda bir ışık dalgası oluştururken, yansıtıcı paslanmaz çelik yüzey üzerinde de çok hoş bir görüntü yaratıyor.

Sadece 12.5 milimetre inceliğindeki Sony Ericsson T650, 512 MB Memory Stick Micro hediyesiyle birlikte 465 Avro’ya kullanıcısıyla Ekim ayında buluşacak.

Sony Ericsson T650 modelinden esinlenerek hazırlanan T250 ise, 12.6 mm inceliğindeki çağdaş görünümünün yanı sıra fiyat uygunluğu ile de öne çıkıyor. Siyah renk seçeneğine sahip ürün, şıklığın dışında iletişime getirdiği kolay çözümlerle de öne çıkıyor.

Sony Ericsson T250 doğrudan radyo tuşu; hoparlörü; hızlı kısa mesaj sistemi; resimli mesaj gönderimi; önemli günler ve randevuların not alınabileceği ajandası ile bir telefondan beklenilen ihtiyacın dışında birçok özellik taşıyor. Entegre VGA kameralı Sony Ericsson T250 modeli yalnızca 125 Avro’dan satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir