Sevdiğin kadının intikamını almaya hazır mısın?

Daniel Craig’in Bond’u canlandırdığı ‘James Bond Quantum of Solace’ Türkiye’de vizyona girerken, eşzamanlı olarak, bilgisayar oyunu da oyunseverlerle buluştu. Oyun, Casino Royale ve yeni film Quantum of Solace’da yer alan gelişmeleri konu alıyor.
Sevdiği kadının intikamını almak için yola çıkan gizli ajan James Bond, bir ülkenin su rezervlerini ele geçirmek isteyen çevreci Dominic Greene’i durdurmaya çalışıyor.
Yapay zekâ teknolojisinin ustalıkla kullanıldığı ‘Quantum of Solace’ta düşmanlarımız akıllıca hareketler yapıp, kurşunlarımızdan kurtulmak için müthiş hamleler yapıyor.
James Bond’u yönettiğimiz oyunda, yaptıkları isabetli atışlar ve hızlı yer değiştirme taktikleriyle bize zor anlar yaşatan düşmanlarımızla çetin bir mücadele içine giriyoruz.
Üzerimizde iki adet büyük, bir adet de küçük silah taşıma hakkımız var. Uzi, Sniper, M16 gibi silahlarla isabetli atışlar yaptıkça, sonraki bölümlere atlayabilir ve sevdiğimiz kadının intikamını alabiliriz.
Sizi öldürmek isteyen adamlarla mücadele ettiğiniz oyunda, önünüze çıkanların hepsini öldürmeden, kapıları açmak ve farklı bir bölgeye geçmek mümkün değil.
Nintendo DS, PlayStation2, Nintonde Wii, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için geliştirilen ‘James Bond Quantum of Solace’, efsanevi ajana bürünüp savaşmak isteyenler için!

Bir Cevap Yazın