Rahmetli ‘ekolay’ diyeli tam 10 yıl geçmiş!

Doğan Grubu’nun internet girişimlerinden ekolay, yola çıkalı tam 10 yıl olmuş. ekolay’ın ilk çıkışında reklamlarında rahmetli Kemal Sunal rol almış ve internetin ‘kolay’ olduğunu ‘İnek Şaban’ gülüşünü de ekleyerek Türkiye’ye anlatmaya çalışmıştı.

Şu an itibariyle 18 milyon ziyaretçisiye olduğu açıklanan ekolay, haber, spor, oyun, finans, şehir rehberi, sinema, kadın, astroloji, sağlık, magazin, video, müzik, yarışma ve TV rehberi gibi farklı kategoriler altında ziyaretçilerine içerik sunuyor.

ekolay’ın 10. yılı nedeniyle, ziyaretçilere özel hediyeler dağıtılırken, konser davetiyeleri ve sinema biletleri kazanma şansı veriliyor. sinema.ekolay.net sayfasında onlarca promosyon ve sinema bileti sevenleriyle buluşmayı bekliyor.

Jolly Joker Balans ve Studio Live’da gerçekleşecek onlarca ismin konserine çift kişilik davetiye kazanmak mümkün olabiliyor. Ayrıca, Yeni Melek’te 8 Mayıs’ta gerçekleşecek Müslüm Gürses, Kenan Doğulu ve birçok sürpriz sanatçının katılacağı özel konsere onlarca davetiye ekolay’dan hediye. Davetiye için muzik.ekolay.net sayfasını takip etmek yeterli.

Bir diğer sevindirici haber de şehir hayatını sevenlere. Seçili restoranlarda çift kişilik akşam yemekleri sizleri bekliyor. Ayrıca şanslı kişiler Onur Baştürk ile şehrin en popüler mekanlarını geziyor.

Kemal Sunal’ın oynadığı ekolay reklamını izlemek için tıklayın!

One Comment

  • Melih Bayram DedeNo Gravatar

    Şu anda ekolay’ın eski etkinliği yok. Smile ADSL ile Doğan Grubu’nun faaliyetleri öne çıkıyor. İçerik tarafında da çeşitli portalleri var. Yeni medyaya adapte olma konusunda Doğan Grubu gayet faal çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir