Mobilde yeni trend ‘Ultrabook’ bilgisayarlar Türkiye pazarında

Intel, kullanıcılara tam bir bilişim deneyimi sunan yeni ürün segmenti Ultrabook’un, dünyada birçok ülkeden önce Türkiye’de kullanıcılarla buluşacağını açıkladı. İlk etapta iki markanın ürünleri, yıl sonu ve 2012’de de birçok diğer bilgisayar markasının ürünleri pazarda olacak.

Ultrabook yüksek performans, hızlı çalışma, dahili güvenlik, ince, hafif ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Daha uzun pil ömrü ve uygun fiyatlarıyla da kullanıcıların yeni tercihi olacak.

Ultrabook, bilgisayar dünyasında yüksek performans, hızlı çalışma ve uzun pil ömrü ve dahili güvenlik özelliklerini ince, şık bir üründe bir araya getiren yeni bir kategori getiriyor.

İşte Ultrabook’un özellikleri

İnce/hafif tasarım: 21 mm’den daha ince, bazı modeller daha da ince olacak.
Çok hızlı açılma: Intel Rapid Start Teknolojisi sayesinde bilgisayarınız çok daha hızlı açılacak. Maksimum 7 saniyede tüm veri ve uygulamalarınıza erişebileceksiniz. Bu hem size zaman kazandıracak, hem de pil ömrünü artıracak.
Daha uzun pil ömrü: Ultrabook’lar en ince tasarımlı modellerde bile 5 ila 8 saat pil ömrü sunuyor.
Güvenlik: AntiTheft Teknolojisi ve Intel Kimlik Koruma Teknolojisi ile Ultrabook kendini ve kullanıcıyı koruyan güvenlik özellikleriyle geliyor.
İşlemci: Ultrabook için özel olarak tasarlanan Intel Core İşlemci ailesi

Bu arada Hepsiburada.com’da Asus’un üç yeni Ultrabook modeli mevcut. İncelemek isterseniz: http://www.hepsiburada.com/liste/ultrabook/department.aspx?categoryId=3018951

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir