Küçük kızları kurtarma zamanı

Çıktığı ilk dönemde büyük ilgi gören BioShock adlı oyunun ikincisi, ilk oyundan 10 yıl sonrasını konu alıyor. Korku, şiddet ve aksiyon temalı bu oyunda yine bizi yeni maceralar bekliyor. Oyunda küçük bir kasabadaki kızlar kaçırılıyor ve ‘Little Sister’ adı verilen yaratıklara dönüştürülüyor.
Biz de Big Daddy olarak bu kızları kurtarmak için mücadele ediyoruz. Little Sister’ları kurtarmak için onları kaçırıp bu hale getiren Big Sister’la savaşacağız. Little Sister’ları ‘evlat edinme’ veya ‘biçerek öldürme’ gibi birbirine zıt seçeneklere sahibiz. Oyunda Big Sister’a karşı savaşırken kolumuza sabit bulunan matkabı çalıştırarak, düşmanımıza karşı kullanabileceğimiz gibi, dehşet saçan  alev silahlarımız da var.
Alev silahlarımızı kasırgalarla birleştirerek, akıllara durgunluk verecek alev topları oluştubilecek, düşmanlarımıza çok büyük zararlar verebileceğiz. BioShock 2, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 oyun konsolları için geliştiriliyor. Piyasaya çıkış tarihiyle ilgili bilgiler ise henüz netleşmiş değil!

Bir Cevap Yazın