Kampüsün ‘gözdesi’ bu yıl da TURKCELL

Capital dergisi tarafından yapılan ve 101 üniversiteden 14 bin 215 öğrencinin katıldığı ‘En gözde 50 şirket’ araştırmasında ilk sırada Turkcell yer aldı. Turkcell, geçen sene aynı ankette yine gençlerin ‘En Gözde Şirket’i olarak seçilmişti. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ‘Bu güzel sonuç teknolojide lider ve kurumsal kültüre sahip bir şirket olarak gençlerin beklentilerine karşılık verdiğimizin göstergesidir. Turkcell olarak gençlerden çıkacak fikirleri, onların yaratıcı güçlerini çok değerli buluyoruz. Onlarla bir araya gelebilmek, tanışmak için fırsatlar yaratıyoruz. Turkcell’in gençlerin gönlünde ilk sıraya yerleştiklerini bilmek bizler için çok değerli ve motive edici. Hep birlikte Türkiye’yi ve Turkcell’i daha ileri noktalara onlarla birlikte taşıyacağız’ dedi.

GENÇLERE ÖRNEK OLMAK SEVİNDİRİCİ

Ciliv, ‘Yeni nesil kendilerini her alanda geliştiren ve teknoloji dünyasındaki gelişmeleri günlük hayatlarında yakından hisseden, yaşayan gençlerden oluşuyor. Teknolojide lider ve müşteriye değer odaklı bir şirket olarak gençlerin beklentilerine karşılık verdiğimizi görmek ve onlar tarafından örnek gösterilmek beni çok mutlu ediyor’ şeklinde konuştu.

OKUL OLMAYI BAŞARABİLDİ

Bloomberg Businessweek, gençlerin ‘En Gözde 50 Şirket’ listesinde en üst sıraya yerleştirdiği Turkcell için ‘Hem okul olmayı hem de genç kalmayı başarabilen bir şirket. Birinciliği getiren de ikisinin arasındaki doğru formülü yakalamış olması. Turkcell gençlere yatırım yapmaktan çekinmiyor. Üstelik bunu somut projelerle ve öğrencilere birebir dokunarak yapıyor. Turkcell sosyal medyayı en etkin kullanan şirketlerden biri’ değerlendirmesini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir