Windows Phone’lu HTC Touch2 ne zaman geliyor?

HTC Corporation, Microsoft’un yeni Windows Phone yazılımını içeren ilk cep telefonları  arasında yer alan, kompakt ve şık akıllı telefonu HTC Touch2’yi tanıttı. Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin yanında, My Phone ve Windows Marketplace gibi yeni Windows Phone hizmetlerine sahip olan HTC Touch2, sunduğu tam dokunmatik ekran deneyimi ile bir cep telefonundan beklediğiniz herşeyi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor. HTC’nin dokunmatik telefon serisini genişleten HTC Touch2, daha geniş bir kullanıcı kitlesine gelişmiş dokunmatik ekran deneyimi sunmaya odaklanıyor. 

HTC Touch2, elinize rahatça oturan küçük tasarımı ile tüm bilgileri parmaklarınızın ucuna getiriyor. Cihaz hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan kullanıcı arayüzü TouchFLO gibi gelişmiş HTC özelliklerini, Google Maps for Mobile, YouTube gibi daha pek çok özelliği kullanıcılara sunuyor.   

HTC Touch2, güçlü  mesajlaşma ve internet tarama özelliklerinin yanı sıra kullanıcılara yeni Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin verimli yeteneklerini de sunuyor. Sınıfının en iyi e-posta deneyimini yaşatan ve Microsoft Exchange ile eşgüdüm olanağı sunan HTC Touch2 ile birden fazla e-posta hesabı rahatlıkla yönetilip kontrol edilebiliyor. 

Yeniden tasarlanmış Internet Explorer Mobile uygulamasına sahip HTC Touch2, masaüstü bilgisayar tarzındaki internet sayfalarını tam olarak görüntüleyerek kişilerin bu tür içerikleri gerektiği gibi görmelerini sağlıyor. Cihaz, yakınlaştırma çubuğu ile sayfaları en uygun büyüklükte gösterebiliyor. Kaydırma ve yakınlaştırma özellikleriyle de aradıklarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Internet Explorer Mobile Adobe Flash desteği ile YouTube gibi video içeriklerinin kolayca görüntülenmesine de olanak tanıyor.

Windows Phone sayesinde artık yeni ‘Windows Marketplace for Mobile’ üzerinden çok sayıda uygulamaya kolaylıkla erişebiliyor, bu uygulamaları HTC Touch2’ye indirebiliyorsunuz. Microsoft’un yeni My Phone servisi sayesinde fotoğraflarınızı, müziklerinizi, telefon rehberlerinizi ve metin mesajlarınızı Touch2 üzerinden internette yedekleyebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz.  

İlk olarak 6 Ekim’de kullanıcıya sunulacak olan HTC Touch2, 2009 yılı dördüncü çeyreğinin başlarında Avrupa ve Asya pazarında birçok ülkede yaygın olarak pazara sunulacak.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir