HP Tırı 3G tecrübesini Türkiye’ye taşıyor!

Avrupa’dan yola çıkan HP Tırı 19-21 Ağustos tarihlerinde Çeşme’de teknoloji severler ile buluşacak. HP’nin en son teknoloji ürünlerinin sergileneceği HP Tırında ziyaretçiler hem keyifli bir ortamda teknoloji harikası ürünleri deneyecekler, hem de bu bilgisayarlardaki birbirinden eğlenceli oyunlarla düzenlenecek turnuvalarda binlerce hediye kazanma şansını yakalayacaklar.
 
HP Tırı’nda şıklığıyla ve teknolojisiyle göz kamaştıran birçok ürün sergilenecek. Özellikle son zamanlarda gündeme gelen ve merak konusu olan dokunmatik ürünlerden Touchsmart IQ800 ve Touchsmart TX2’nin ziyaretçilerden yoğun ilgi görmesi bekleniyor. HP Touchsmart TX2’nin çoklu dokunmatik ekranı birden fazla noktadan komut alabiliyor, bu da örneğin ekrandaki resimleri parmaklarla büyütüp küçültmeyi, sağa ya da sola kaydırmayı ve döndürmeyi olanaklı kılıyor. Bu teknolojiye uygun olarak geliştirilen yeni uygulamalar, oyunlar ve yazılımlarla da dokunmatik ekran teknolojisinin çok daha yaygınlaşması bekleniyor.

3G teknolojisini ziyaretçilere sergileyecek olan HP Tırı’nda özel ve şık tasarımlara sahip HP Pavilion dv7, dv6 ve dv3’nin yanı sıra HP Mini Vivienne Tam Edition gibi modeller ise bilgisayarı ile fark yaratmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekecek. Ünlü bir tasarımcıyla ya da bir tasarım yarışmasının kazananlarıyla yapılan işbirliği sonucunda oluşturulan bu tasarım harikası ürünler sınırlı sayıda üretiliyor. Dolayısıyla hem cazip tasarımları, hem de herkesin elinde bulunmaması açısından kullanıcılara özel bir ayrıcalık sağlıyor.

HP Tırı’nın Avrupa genelindeki sefer programı ise şöyle:

1-15 Temmuz : İspanya
18-26 Temmuz: Fransa
5-6 Ağustos: Macaristan
9-10 Ağustos: Romanya
12-13 Ağustos: Bulgaristan
17-21 Ağustos: Türkiye
28 Ağustos – 4 Eylül: İtalya
9-11 Eylül: Avusturya
18-20 Eylül: Polonya

Sıcak bir Çeşme gününde eğlenceli bir ortamda serinleme şansı bulacak HP Tır ziyaretçileri sergilenen bu dikkat çekici ve farklı ürünleri kullanarak birçok değişik ve eğlenceli oyun oynayabilecekleri gibi, web’de gezinti de yapabilecekler.

Çeşme’ye teknolojik eğlenceyi getirecek HP Tırını ziyaret eden oyun severler ise Guitar Hero, Left 4 Dead, Race Driver Grid, Call of Duty gibi heyecanlı ve eğlenceli oyunların dışında HP?nin dokunmatik teknolojisiyle farklılaşan oyunları da deneyimleyebilecekler. Düzenlenecek oyun turnuvalarında kazananlar ise birbirinden güzel ödüllere sahip olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir