Hattıni bilen, dakikaları kazanıyor

Trabzonspor taraftarlarına özel bir dünyanın kapısını açan TrabzonCell, sunduğu avantajlı tarifeleriyle hem taraftara, hem de kulübe kazandırıyor.

Türkiye’nin 4 büyük kulübünden biri olan Trabzonspor, taraftarının hizmetine sunduğu TrabzonCell ile hem kazanıyor, hem de kazandırıyor. Faturalı ve faturasız tarifeleriyle TrabzonCell, pek çok avantajı taraftarına bir arada sunuyor.

Faturalı hatlara özel ‘Süper Bordo’ Tarifesi:

‘Süper Bordo’ tarifesine numarasını taşıyarak gelen TrabzonCell’liler, 2009 yılı sonuna kadar ayda sadece 49 TL ödeyerek; diğer operatörleri aramak için 750 dakika, TrabzonCell’lileri, sabit hatları ve tüm Avea’lıları aramak için de 6.000 dakika hediye kazanıyor. Bu tarifeyi tercih eden diğer aboneler ise ayda 60 TL’ye tüm bu avantajlardan faydalanabiliyor.

Üstelik tarifeye geçen ilk 1.000 kişi de 3 ay boyunca 100 MB internetten ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Faturasız hatlara özel ‘2’de 1 Mavi’ Tarifesi:

‘2’de 1 Mavi’ tarifesine numarasını taşıyan TrabzonCell’li aboneler, 100 kontör yükleme karşılığında her yönü 2 dakikası 1 kontörden arayabiliyor. Tarifedeki diğer aboneler ise 150 kontör yükleme karşılığında ‘2’de 1 Mavi’ tarifesi kapsamında her yönle 2 dakikası 1 kontörden konuşuyor.

Sunduğu avantajlı tarifeleri ve katma değerli hizmetleriyle TrabzonCell, abonelerine doyasıya konuşma imkanı sağlarken hem taraftarına, hem de Trabzonspor Kulübü’ne kazandırıyor.

Bir Cevap Yazın