‘Han Savaşları’nda yeni dönem

Türkiye’nin lider online oyun firması GGC tarafından yayınlanan “Han Savaşları”, yeni versiyonu ile Türk oyun severlere merhaba dedi.

120.000 Türk oyuncuyu bünyesinde barındıran Han Savaşları, yeni versiyonu ile daha çok eğlence, heyecan ve mücadeleyi hedefliyor. Yeni versiyonla birlikte oyun içerisinde savaş ve ticaret sisteminin yanısıra bütün arayüzler de değişti.

GGC Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Evrim Levent Tanrıkut, oyun sektörünün başarılı firması XS-Software ile sürdürülen ortaklığın gelecekte de devam edeceğini ve Han Savaşları’nın yeni versiyonu ile Türkiye pazar paylarını arttırmayı hedeflediklerini belirtti.

‘Yaratıcılıkta Yenilik!’ sloganı ile 2009 yılına giriş yaptıklarını hatırlatan Evrim Levent Tanrıkut, GGC olarak Türk Oyun sektörüne getirdikleri yeniliklerin ve yatırımlarının hız kesmeden süreceğini de sözlerine ekledi.

Bilindiği gibi Han Savaşları web tabanlı, ortaçağ Avrupa’sını ve Tarihi Türk ordularını konu edinen çok kullanıcılı bir strateji oyunudur. Ayrıntılı bilgi için oyunun resmi web sitesi www.hansavaslari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oyunda kullanılan e-Pin’leri satın almak veya SMS ile ödeme yapmak için www.gameturk.com adresine gidebilirsiniz.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir