Guitar Hero5’le herkes rock yıldızı

Tüm zamanların en ünlü rock sanatçı ve gruplarının becerilerini bize yaşatacak olan Guitar Hero5 adlı oyunla yepyeni rock yıldızları doğacak.

Oyundaki yeni Parti Oyunu Modu ile grubunuzu kolayca kurabileceksiniz. Herhangi bir şarkıya dilediğiniz zaman girebilecek, dilediğiniz zaman oyunu kesintiye uğratmadan çıkabileceksiniz.

Guitar Hero serisini iyice geliştiren Guitar Hero 5 oyunun hayranlarını memnun ederken yepyeni hayranlar da kazanacak çok çeşitli sürprizler de içeriyor.

Guitar Hero 5 oyunculara ister yalnız başlarına, ister grup halinde ve seride ilk kez diledikleri gitarist, bas gitarist, davulcu ve vokal kombinasyonlarıyla çalma imkânı veriyor.

Oyuncular artık ister iki gitar ve iki davulcuyla, ister dört gitaristle, ister üç gitarist ve bir vokalle, diledikleri kombinasyon ile çalabilecekler. Bu serbestlik tüm modlar için geçerli. 

Xbox 360, PS2, PS3 ve Nintendo Wii platformu için piyasaya çıkan Guitar Hero 5, müzik tutkunlarının enstrümanlarını kendilerince şekillendirmelerine de olanak sağlıyor. 

http://gh5.guitarhero.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir