Fitness ve sportif yaşam merkezlerine özel yazılım

Senkron Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilen Lapis, fitness ve sportif yaşam merkezlerinde verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırıyor. Lapis, zengin modülleriyle, her tür kurumsal ihtiyaca yanıt veriyor.

Dikey pazarlara yönelik yazılım çözümleriyle tanınan Senkron, fitness ve sportif yaşam merkezleri için özel olarak hazırladığı Lapis çözümüyle, bu işletmelere tüm süreçlerini profesyonel bir biçimde yönetme imkanı veriyor.

Lapis, tek merkezde kullanılabileceği gibi, birden fazla şubesi olan zincir işletmelerde tek merkezden yönetim sağlayarak şubelerde de kullanılabiliyor. Merkezi olarak kontrol edilebilen sistemin gelişmiş yetkilendirme özellikleriyle, kullanıcı ve kullanıcı grupları bazında detaylı fonksiyonel yetkiler tanımlanabiliyor.

Senkron Genel Müdürü Erdal Özkan, konu hakkında şunları söylüyor: “Son zamanlarda, sağlık ve zindelik konularına verilen önemin artmasıyla, fitness ve sportif yaşam merkezlerine talep artıyor. Lapis, bu işletmelerin ihtiyaçlarını uçtan uca ve tek bir çatı altında karşılıyor. Özellikle, rezervasyon, üyelik, satış noktası, kredili alışveriş, müşteri ilişkileri ve erişim kontrol yönetimi gibi fonksiyonlarıyla, önemli verimlilik artışı sağlıyor.”

Lapis neler sunuyor?

Üyelik Yönetimi: Üyelerin tüm aktiviteleri detaylı bir şekilde analiz edilebiliyor; üyelerle zamanında doğru bir şekilde iletişim kurularak üye sadakati maksimum seviyede tutuluyor.
Rezervasyon Yönetimi: Rezervasyonlar, üye tercihleri, personel ve mekan uygunlukları dikkate alınarak hızlı bir şekilde planlanabiliyor; aynı ekranda personel eğitimi ve özel plates dersleri için fikslemeler yapılabiliyor; servis planlarının personel ve mekan bazında günlük ve haftalık olarak görsel listesi hazırlanabiliyor; servis iptalleri, nedenleriyle beraber listenebiliyor; servis planlarında saat ve personel değişiklikleri yapılabiliyor; servis sonunda hızlı bir şekilde satış fişi oluşturulabiliyor; hangi personelin ne kadar servis verdiği ya da en çok hangi servislerin talep edildiği gibi konularda analiz yapılabiliyor.
Müşteri Yönetimi: Müşteri kayıtlarına hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor; müşterilere ait özel gün, sağlık bilgileri takip edilebiliyor; geçmişe dönük hizmet bilgileri izlenebiliyor ve özel indirim oranları belirlenerek her müşterinin kendisini özel hissetmesi sağlanabiliyor.
Satış Noktası: Tesis içindeki kafeterya, mağaza, vb. satış noktaları için POS PC kullanılarak, dokunmatik ekran arayüzüyle satış noktaları sorunsuz ve pratik bir şekilde yönetilebiliyor.
Ürün ve Servisler: Farklı servisler birleştirilerek değişik paketler oluşturulabiliyor; istenildiği kadar depo tanımlanarak stoklar izlenebiliyor; sipariş verilmesi gereken ürün listesi anında alınarak, tedarikçilere hızla sipariş verilebiliyor; mekana çıkılan profesyonel ürünlerin servis bazında kullanımı izlenebiliyor; müşterilere verilen eşantiyon ürünler takip edilebiliyor; ürünlerle ilgili barkodlu takip yapılabiliyor.
Ödeme Sistemi: Tesis içinde nakit para kullandırmadan, akıllı kart uygulamalarıyla kredi yüklemesi yapılarak ya da müşterilere risk limitleri tanımlanarak alışveriş yapma imkanı sağlanıyor.
Personel Yönetimi: Personelin çalışma takvimleri tanımlanabiliyor; ürün ve hizmetlerde prim yüzdeleri belirlenerek personel prim hakedişleri anlık hesaplanabiliyor; çalışan performansları anlık görülebiliyor.
Finans Yönetimi: Kasa, banka, çek-senet, cari hesap ve fatura işlemleri pratik bir şekilde takip edilebiliyor; ürün, servis ve müşteri bazında detaylı gelir analizleri yapılabiliyor.
Aktif Rapor Teknolojisi: İşletmeye özel raporlar hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabiliyor; tüm raporlar dinamik bir yapıda olup, sütunlara göre sıralama, filtreleme, gruplama yapılabiliyor; raporlar, kullanıcılara göre değişik formatlarda kaydedilebiliyor.
Mesaj: Müşterilere, kampanya bilgileri, konfirmasyonlar, özel gün kutlamaları gibi bildirimler, SMS ya da elektronik posta ile kolayca yapılabiliyor.
Erişim Kontrol Otomasyonu: Kart ya da biyometrik okuyucular ile giriş-çıkış kontrolü online yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir