Cuma, Kasım 24

Erdoğan: Ben Youtube’a giriyorum, siz de girin!

Resmi bir ziyaret için Hindistan’a giderken uçakta gazetecilerin sorularını cevaplandıran Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir gazetecinin ”Youtube’a girilmiyor” sözlerine, ”Ben giriyorum, siz de girin” karşılığını vermiş. Ancak Erdoğan, erişimi engellenmiş olan bu siteye nasıl girdiğini ise açıklamamış.

Peki binlerce metre yukarıda konu Youtube’a nasıl geldi? Hemen açıklayalım! Başbakan Erdoğan, ”Son günlerde CHP’de bir kara çarşaf tartışması başladı. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna cevap verirken, “Youtube filan onlara bir girerseniz, oralarda aynı partinin bazı toplantılarında maalesef bırakın çarşaflıyı, başörtülülerin dahi oralara nasıl sokulmadığını, onlara karşı nasıl bir mücadele yürütüldüğünün belgeleri bizim elimizde var” demiş; bir gazeteci bunun üzerine ”Youtube’a girilmiyor” deyince Erdoğan, ‘Ben giriyorum, siz de girin” demek zorunda kalmış!

Şimdi Başbakan’ın erişimi engellenen Youtube’a nasıl girileceğini bize öğretmesini istemek hakkımız değil mi?

  • Hasan Hüseyin Osmanoğlu

    Yakında e-devlet bünyesinde bir ssh tunneling sitesi açıp adsense’den 3-5 bi’şey de koparmaya çalışır bunlar :)

    *tunnel.com lardan neleri eksik…

  • boşuna site yasaklıyorlar 7 yaşında çocuk bile IP lerle oynayarak yasaklı sitelere girebiliyo olmadı youtube jacker var oda olmadı ktunnel vtunnel bi sürü site var:s

  • Gürkan kardeşim haklı engellemelerinin bi anlamı kalmıyor bencede..

  • Pingback: CHP, Erdoğan’a ‘Youtube’a nasıl giriliyor’ diye sordu?, Melih Bayram Dede()

  • Belki iPhone kullanıyor olabilir. iPhone 3G’de özel YouTube menüsü var ve erişim yasağı olsa dahi video izleyeiliyorsunuz. Mobile YouTube.

%d blogcu bunu beğendi: