Elektromanyetik dalgalara eMRET

Hayatımızın vazgeçilmez parçaları olan elektrikli ve elektronik cihazların ‘elektromanyetik kirliliğe’ yol açtığını ve sağlığımıza ciddi zararlar verebileceğini son yıllarda yapılan bilimsel çalışmalara öğrenmiş bulunuyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ve elektronik cihazlardan vazgeçmemiz çok zor. Peki o zaman ne yapacağız?
Dünya, Rus bilim adamının bu yeni icadını konuşuyor. Amerikan ordusunun personelini elektromanyetik dalgalardan korumak için keşfettiği teknolojinin günlük hayatta kullanılabilir bir versiyonu olan MRET teknolojisi daha şimdiden teknolojinin ayrılmaz parçası olarak nitelendirildi.
MRET teknolojisi ve doğanın sunduğu en harika maddelerden biri olarak kabul edilen polymer’in birlikte kullanılması ile oluşan minik chip’lere ise BIOPRO adı verildi. BIOPRO Chip’ler, elektromanyetik dalgaların boyunu değiştiriyor ve vücudu bu dalgalara karşı daha kuvvetli kılıyor.
MRET teknolojisi, Amerikan BIOPRO firması sayesinde dünyada tanındı. Elektromanyetik dalgayla karşılaştığı anda koruyucu karşı bir dalga yayan BIOPRO chip’ler, dalgaların niteliğini değiştirerek negatif etkilerini azaltıyor ve sizi korumaya yardımcı oluyor.
Chip’lerin içindeki polymer karşı dalga yaydıkça azaldığı ve sonunda yok olduğu için azami ömrü 3 yıl. Cep telefonları için 59 TL olan BIOPRO Cell Chip’leri, diğer elektrik ile çalışan cihazlarınız için ise 69 TL olan Universal Chip’leri kullanabilirsiniz. BIOPRO chipler, teknolojik marketlerde ve eczanelerde bulunuyor.
www.bioproturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir