CeBIT’e sizi de bekleriz

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı 7 Ekim’de Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde açılıyor. Albayrak Medya Grubu’nun yayınları Yeni Şafak gazetesi ve TVNET televizyonu da bu yıl yine CeBIT Bilişim Eurasia’da yer alacak. Yeni Şafak standı, 6. Hol, A2’de. 

‘Avrasya’nın en büyük iş geliştirme ve teknoloji platformu’ kabul edilen CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, bu yıl onuncu kez düzenleniyor. Albayrak Medya Grubu’nun yayınları Yeni Şafak gazetesi ve TVNET televizyonu da bu yıl yine CeBIT Bilişim Eurasia’da yer alacak. Yeni Şafak gazetesi okurlarıyla standda buluşurken, 24 saat sıcak haber veren yenisafak.com.tr haber portalı da elektronik yayıncılıktaki iddiasını CeBIT’ten yapacağı yayınlarla gözler önüne serecek. Grubun genç ve iddialı haber kanalı TVNET televizyonu ise her gün yapacağı canlı yayınlarla CeBIT’in nabzını izleyicileriyle paylaşacak.

FUARA ÜST DÜZEY DESTEK

Fuarın bu yıl Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla açılacak olması, teknolojiye verilen ‘üst düzey destek’ olarak kabul edilebilir. Geçtiğimiz yıl 5 bini genel müdür ve firma sahibi olmak üzere, 70 bin profesyonel; toplamda 160 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan CeBIT Bilişim Eurasia’da, krizde açılan yaraların bilişim teknolojileri ile nasıl sarılacağı gözler önüne serilecek. Bu yıl ‘Tüm sektörler bilişimle buluşuyor’ sloganıyla onuncu kez kapılarını açacak olan CeBIT Bilişim Eurasia, çeşitli sektörlerde hizmet veren, satın alma yetkisi olan 220 üst düzey yönetici ve 440 dolayında da uzman seviyesinde şirket yetkilisini İstanbul’da ağırlayacak. Son yılların en gözde ürünleri arasında yer alan dizüstü bilgisayarları için geliştirilen 3G uygulamalarının yanı sıra en yeni donanım, biometrik sistem, ofis ekipmanı ve yazılımların sergileneceği ‘İş dünyası’ bölümünde, şirketler uluslararası arenada iş birliği oluşturma fırsatı bulacak.

BU YIL 3 ANA TEMA VAR

‘İş Dünyası’, ‘Tüketici Elektroniği’ ve ‘Dijital Yaşam’ olmak üzere 3 ana bölümden oluşan CeBIT Bilişim Eurasia 2009, önceki yıllardan farklı olarak bu yıl iş dünyası bölümündeki yeniliklerle ve uluslararası katılımda görülen artışla ön plana çıkacak. Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde 7-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar, ‘İş Dünyası’, ‘Tüketici Elektroniği’ ve ‘Dijital Yaşam’ olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor. Aralarında Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Kore, Rusya’nın da bulunduğu toplam 22 ülkeden uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin bulunacağı CeBIT Bilişim Eurasia’da kurumlar işlerini büyütmek ve farklı pazarlara açılmak için büyük bir fırsat yakalayacak. 11 Ekim 2009 Pazar günü sona gerecek olan CeBIT Bilişim Eurasia’nin, giriş ücreti 20 Lira olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir