CeBIT için geri sayım

Katılımcılarına teknolojiyle buluşma fıratı sunan CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 7-12 Ekim 2008 tarihlerinde, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Avrasya’nın en büyük dijital iş geliştirme platformu CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 7 – 12 Ekim 2008 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Farklı ülke ve bölgelerden gelen binlerce profesyonel, yönetici ve bilim adamının yanı sıra kamu yetkililerini ve bilişim meraklılarını yine Avrasya’nın Bilişim Başkenti olarak konumladığı İstanbul’da ağırlayacak olan iş platformu; küresel pazarlara açılmak, yeni iş ve ilişkiler geliştirmek isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor.

10 TEMATİK BÖLÜM

Önceki yıllara göre daha zenginleştirilmiş bir içerik sunacak olan CeBIT Bilişim Eurasia’da kurumlara ve bireylere yönelik yeni teknolojik eğilim ve ürünler, bu yıl dört ana bölüm içerisindeki 10 tematik bölümde sergilenecek. Yalnızca kurumlarda kullanılan çözümlerin tanıtılacağı İş Dünyası bölümünün yanı sıra son kullanıcılara hitap eden ürünlerin sergilendiği Dijital Yaşam ve Telekomünikasyon bölümleri varlığını sürdürürken, bu yıl ilk kez Ev Elektroniği de dördüncü ana bölüm olarak yer alacak.

ETKİNLİKLE NELER VAR?

Sektörün sivil toplum kuruluşları ile birlikte düzenlenen etkinlikler arasında Bilişim Sanayicileri Derneği – TÜBİSAD ile düzenlenen Avrasya İş Forumu, Türkiye Bilişim Derneği-TBD’nin düzenlediği 7. Türk Cumhuriyetleri İş Birliği Platformu, Bilişim Kentleri Platformu ve e-Devlet Platformu; Bilişim Sektörü Derneği-TÜBİDER’in düzenlediği CPU Turkey 2008 yarışması finali, Tüm Telekomunikasyon İş Adamları Derneği-TÜTED’in düzenlediği Telekomünikasyon Müzesi ve Konferansı, TOSYÖV’ün düzenlediği KOBİ Günleri, Türkiye Bilişim Vakfı-TBV’nin düzenlediği Future Learning Forumu ve Enformatik Bölümleri Toplantısı gibi etkinlikler sayılıyor.

Bilişim Zirvesi’nde tema ‘İşini Yeniden Keşfet’

‘Bilişim Zirvesi’ bu yıl ‘İşini Yeniden Keşfet’ teması ile, 7 – 11 Ekim 2008 tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia ile aynı çatı altında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. İş dünyasını bilgi, iletişim ve eğitim platformunda buluşturacak olan Bilişim Zirvesi ’08’de bu yıl ilk kez Tematik Günler düzenlenecek.  Etkinliğin ilk günü gerçekleşecek olan ‘İş ve Teknoloji Liderleri Buluşması’, iş dünyası ve bilişim teknolojileri arasında köprü kuracak. Zirvenin kapsamında ayrıca ‘Kurumsal İş Çözümleri’ ve ‘Teknoloji’ oturumları yer alacak. Bilişim Zirvesi ’08 Tematik Günleri kapsamında; Tüm Telekomünikasyon İşadamları Derneği (TÜTED) desteği ile Telekomda Gelecek Konferansı, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) desteği ile Ülke Güvenliği Konferansı, e-Sağlık/Tele Sağlık Konferansı ve Tematik Bölümü, TÜBİSAD desteği ile düzenlenen Bilişim İhracatı Konferansı, ve Genç Zirve ise M-GEN Gelecek Planlama Merkezi, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) desteği ve Dale Carnegie Türkiye, İstanbul Digital Kültür ve Sanat Vakfı ve Tüm Fütüristler Derneği (TFD) işbirliği ile aktarılacak.
http://www.cebitbilisim.com

Bir Cevap Yazın