Bilişim hukukuna uzman bakışı

Bilisimhukuk.com, Türkiye’de bilişim hukukunun yeni bir dal olmasından hareketle bu alandaki birikimleri paylaşmak için Avukat Gökhan Ahi tarafından kurulan bir site.

Bilişim Hukuku Bülteni adıyla yayın yapan sitede konuyla ilgili, araştırmalar, makaleler, haberler, yorumlar ve yargı kararları yer alıyor.

Bilişim hukuku, ucu teknolojiye dokunan ve internet odaklı iş yapanları ilgilendiren bir alan. Ortaya koyduğunuz herhangi bir projede hukuki sorumluluklar mutlaka karşınıza çıkacak.

Bu nedenle, karşı karşıya kalınabilecek hukuki sorunlarla ilgili şimdiden temel altyapıya sahip olmak ve bilginizi artırmak için Bilişim Hukuku Bülteni’ni takibe almakta yarar var.

Bilişim Hukuku Bülteni’nin RSS üzerinden takip edebileceğiniz gibi, dilerseniz her sabah siteye eklenen yeni içeriklerin elektronik posta ile size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Yasalar önünde hakkınızı aramak, karşı iş hayatında karşı karşıya kalabileceğiniz bilişim suçlarıyla ilgili hakkınızı arayabilmek için Bilişim Hukuku’nun kılavuzluğuna ihtiyacınız olacak.

http://www.bilisimhukuk.com/

Bir Cevap Yazın