Bilgisayar sektöründe neler oluyor?

Melih Bayram Dede’nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic’te bu hafta, Datateknik Bireysel Pazarlama Müdürü Bülent Onat konuk oluyor. Onat programda, Exper markasıyla, Türkiye’de bilgisayar sektörünün önemli oyuncularından biri olan Datateknik Grubu’nun hedefleri hakkında bilgi verirken, yerli markaların pazardaki konumu hakkında da önemli tespitler yapıyor.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, Intel’in dünya genelinde kişisel bilgisayar satışlarında düşüş yaşandığını açıklaması, İngiltere’de mahkemenin, Google’ın sokak görüntülerini yayınlayan servisinin “özel hayatın gizliliği ilkesine aykırı olmadığı”na hükmetmesi ve AMD’nin yeni piyasaya çıkaracağı işlemci ailesiyle Türkiye’ye büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor oluşu var.

Haftanın sitelerinde ise, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde üç boyutlu yolculuk ve web sitesi sahiplerinin sitelerini ücretsiz analiz edebilecekleri Pageboss tanıtılıyor.

TechnoLogic’in oyun bölümünde Total War’ı geliştiren ekibin yeni oyunu Stormrise’la ilgili detaylar var.

TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise Teknosa Etiler Mağazası’ndan üç yeni dijital oyuncak hakkında bilgi veriliyor.

TECHNOLOGIC CUMARTESİ 15.25’TE TVNET’TE!..

Programla ilgili bilgi ve geçmiş bölümler için: www.techno-logic.tv

Bir Cevap Yazın