Bayilik fırsatları için; Bayilikburada.com

Bayilikburada.com, teknoloji sektöründe yeni satış kanalları oluşturmak isteyen firmalarla, satışlarını arttırmak ve yeni iş sahalarına girmek isteyen bayi adaylarını buluşturuyor.

Satıcıların yıllık üyelikle yer aldığı, alıcıların ise ücretsiz üye oldukları platformda teknoloji sektöründen onlarca satıcı ve yüzlerce alıcı firma, karşılıklı ticarete yapıyor.

Teknoloji sektörünün kulaktan kulağa yaydığı bu fırsatlardan yararlanmak isteyen satıcı ve alıcılar her geçen gün artan bir şekilde platforma üye olmaya devam ediyorlar.

Bayilikburada.com çok geniş bir saha çalışmasının ürünü. Hazırlık aşamasında, ihtiyaçların doğru tespitinin ardından 15.000’den fazla teknoloji firmasının bilgileri sisteme girilmiş.

Bayilikburada.com’da satıcı ve alıcılar, karşılıklı olarak bilgilerini görebiliyor, bayilik tanıtımları ve başvuruları yapabiliyor, tüm süreçleri bu platform üzerinden yürütebiliyor.

Teknoloji sektöründe satışlarını arttırmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmak isteyen firmalara, ticaret platformu Bayilikburada.com’daki fırsatlara göz atmalarını tavsiye ediyorum.

http://www.bayilikburada.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir