Bağlanmak hem Garanti hem ücretsiz!

Garanti Bankası, Şubesiz Bankacılık alanındaki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Avea aboneleri, cep telefonları üzerinden wap.garanti.com.tr’ye bağlanırken ve Garanti Cep Şubesi’ne girerken, artık bağlantı ve erişim ücreti ödemeyecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “Şubesiz Bankacılık alanındaki ürün ve hizmet yelpazemizi genişleterek zenginleştirmeye devam ediyoruz. Bu ürün ve hizmet zenginleştirmelerinin içinde en yeni kanalımız, Cep Şubesi’nin kullanımı hızla artarken, kullanıcı sayımız 170.000’i aştı. Avea ile yaptığımız yeni işbirliği sayesinde Avea aboneleri, artık Garanti Cep Şubesi ve wap.garanti.com.tr’yi kullanırken bağlantı ve erişim ücreti ödemeyecek. Şubesiz Bankacılık alanında hayat kolaylaştırıcı ürün ve hizmet çeşitliliğimizi, önümüzdeki dönemde daha da artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

wap.garanti.com.tr: Garanti Bankası’nın, piyasaların takip edilebildiği, Garanti hizmetleri hakkında bilgi alınabildiği ve mobil bankacılık servisi Cep Şubesi’nden bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilebildiği wap sitesi.

Garanti müşterisi olsun ya da olmasın tüm aboneler, wap.garanti.com.tr üzerinden, kredi ve kart başvurusu yapabiliyor, yatırım fonu, döviz ve hisse senedi bilgilerini izleyebiliyor, günlük piyasa yorumlarına anında ulaşabiliyor, döviz çeviriciyle kur dönüşüm işlemlerini yapabiliyor, BulBana servisi ile en yakın Garanti Şubeleri ve Paramatiklerin yerini öğrenebiliyor. wap.garanti.com.tr üzerinden, CepBank işlemleri ve Cep Şubesi’ne hızlı başvuru hizmetinden ise sadece Garanti müşterileri yararlanabiliyor. 

Garanti müşterileri, İnternet Şubesi şifre ve parolalarıyla Cep Şubesi‘ne girerek, şu işlemleri gerçekleştirebiliyor: Nakit avans çekme, hesap hareketleriyle ilgili işlemler, para transferleri, fatura ödemeleri, kredi kartlarıyla ilgili işlemler, başkasının kredi kartı borcunu ödeme, yatırım araçları alım satımı.

One Comment

  • Umut AkyolNo Gravatar

    Garanti Bankası internet şubesinden fazladan aldığı kazık eft ve havale ücretleriyle bu bedavayı çoktan çıkarıyor zaten. GAranti Banaksı’dan uzak durun derim. Aynı bankadaki kendi kardeşinize bile internet şubesinden üstelik havale gönderirken utanmadan ücret kesiyor. Bir sürü bankada internet şubesinde bu bedava. Bir de yıllık aldıkları 50 TL’lik hesap işletim ücretleri var ki, onu da unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir