Asla kaybolmayacaksınız

Özellikle büyük şehirlerde aradığımız adresi bulmak ya da turistik bir seyahatteysek, o an nerede olduğumuzu öğrenmek için GPS olarak bilinen ‘Küresel Yer Belirleme Sistemi’ne ihtiyacımız var.

Türkiye piyasasına yeni giren Navigon, GPS cihazları, 3.5 inçlik geniş ekranı, gelişmiş harita ve uydu desteği ve taşınabilir modelleriyle dikkat çekiyor.

Gideceğiniz yere hem yaya hem de araçla ulaşabileceğiniz şekilde farklı rotalar belirleyerek, daha kolay bir ulaşım imkanı sağlıyor. Navigon’un GPS cihazları, hem araç içinde sabit olarak hem de yanımızda bulunduracağımız şekilde, mobil olarak da kullanılabiliyor.

Sadece 128 gramlık ağırlığa sahip olan Navigon GPS cihazları, hareket halinde rahatlıkla taşınabiliyor. Navigon Last Mile özelliği ile arabanızı park ettikten sonrada yürürken varış noktanıza kadar size yol göstermeye devam ediyor.

Aynı zamanda Navigon Last Mile sayesinde aracınızı son bıraktığınız yere kolayca dönebilirsiniz. Böylece otoparkta aracı koyduğunuz yeri bulma sorunu tarihe karışıyor.

Navigon GPS cihazları ayrıca yeteneklerini daha fazla geliştirebilmeniz için Micro SD kart girişi üzerinden arttırılabilir hafızaya sahip.

Bir Cevap Yazın