Çarşamba, Temmuz 18

ADSL ve 3G, ‘Uçan İnternet’te buluştu

‘Uçan İnternet’le 81 ilde 4 binden fazla noktadan kablosuz internet (WiFi) hizmeti sunan TTNET, şimdi de kalan boşluğu 3G ile dolduruyor.

Bu sayede, Türkiye’nin dört bir yanından tek bir abonelikle kablosuz olarak internete bağlanmak mümkün olacak. ADSL aboneleri, ev ya da ofis dışına çıktıklarında ‘Uçan İnternet’le internetten kopmayacaklar.

Avea ile yapılan işbirliği sonusu, Avea’nın kapsama alanı içinde kalan her yerden ‘Uçan İnternet’ ile internete hızlı bağlantı sağlanacak. 8 Mbps hıza kadar bağlantı hızı sunan TTNET’in, Avea ile yaptığı işbirliği çerçevesinde hizmet şimdilik GPRS ve EDGE teknolojileri kullanılarak sunulacak. Hizmet, Temmuz sonunda 3G’ye dönüştürülecek.

TTNET Uçan İnternet kampanyası kapsamında; mevcut ve yeni tüm TTNET müşterileri, 15.99 TL (KDV ve ÖİV dahil) ödeyerek, 24 ay taahhütlü Uçan İnternet Paketi’ni alabilecekler.

Bu paket ile TTNET müşterileri Uçan İnternet modemi (3G USB modem) sahibi olacak ve ayda 250 MB mobil internet erişimi ile 600 dakika TTNET WiFi kullanım hakkı elde edecekler.

Öte yandan bu kampanyadan yararlanan limitsiz paket sahibi ve taahhütsüz olan TTNET müşterileri; 24 ay TTNET ADSL taahhütü vermeleri karşılığında 6 ay boyunca ADSL faturalarında 7.99 TL indirim fırsatından yararlanabilecekler.

TTNET Uçan İnternet Modemsiz kampanyası kapsamında ise tüm TTNET müşterileri 9,99TL (KDV ve ÖİV dahil) fiyatla, yeni alacakları AVEA SIM kartları ile ayda 250 MB mobil internet ve 600 dakika TTNET WiFi hizmetinden faydalanabilecekler.