ADSL, 3G ve WiFi Türkiye’de ilk kez TTNET ile tek pakette

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, bir ilki daha gerçekleştirerek interneti üç koldan kuşatıyor. Abonelerini, TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve TTNET WiFi hizmetleriyle, ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla buluşturuyor. Üstelik 3G modem de paketin içinde veriliyor. TTNET, HEPNET paketiyle tüm internet ihtiyaçlarını tek faturada ödeme imkanı sunabilen Türkiye’nin tek operatörü olma özelliğine de sahip bulunuyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, abonelerini tek pakette TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve sınırsız TTNET WiFi hizmeti ile buluşturarak, internet ihtiyaçlarını tek fatura ile ödeme imkanı veren tek operatör oldu.  TTNET HEPNET paketi evde ve dışarıda internete özgürce girmek isteyenlere 12 ay taahhütle ilk 3 ay, ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

HEPNET paketi kapsamında aboneler ihtiyaçlarına bağlı olarak NET4, NET6 ve NETLİMİTSİZ ADSL tarifelerinden herhangi biri seçebilirken, 3G tarifelerinden de 4 GB ya da 6 GB kotalı TTNET Mobil 3G paketlerinden birini tercih edebiliyor. Tüm tarifelerde sınırsız WiFi dakikaları hediye edilirken, 3G mobil modeme de ücretsiz sunuluyor. HEPNET paketi dahilindeki mobil iletişim hizmeti Avea tarafından sağlanıyor.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, HEPNET paketi ile Türkiye?de hiçbir servis sağlayıcının tek elden buluşturamadığı servisleri bir araya getirdiklerine dikkat çekerek, “TTNET, avantajlı fiyatlar ve ihtiyaçlara uygun tarifelerle abonelerinin farklı teknolojilerle internet hizmeti almasını sağlıyor. Genişbant ADSL interneti, 3G mobil interneti ve sınırsız WiFi hizmetini bir arada tek fatura ile ödeme imkanı sunuyoruz. İnternet kullanım alışkanlıkları geliştikçe, kullanıcılar ev ve ofis dışında da online olabilmek istiyor. HEPNET kampanyamız tam da bu ihtiyaca yanıt veriyor” dedi.

HEPNET paketi ile kablosuz ADSL  modem almak isteyenler 24 aylık taksit seçeneğini tercih ederek ayda sadece 2 TL’ye kablosuz modem, ayda sadece 1 TL’ye kablolu modem sahibi olabiliyor. 12 aylık taksit seçeneğini tercih eden müşterilerin faturalarına ise kablosuz modem için ayda 4 TL, kablolu modem için 2 TL yansıtılıyor. TTNET’in sunduğu bu benzersiz kampanyadan faydalanmak isteyenler TTNET Satış Noktaları’na başvurabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir